Večer

Neja Filipič v zadnji seriji do sedmega mesta, Lia Apostolovski deveta
RTV Slovenija
nedelja, 9. junij 2024 ob 12:00
Neja Filipič je tretji dan evropskega prvenstva v Rimu v finalu troskoka zasedla sedmo mesto s 14,12 metra. Lia Apostolovski je v finalu skoka v višino končala na devetem mestu z 1,90 metra.

Barcelona z Jancem in Makucem znova evropski prvak
nedelja, 9. junij 2024 ob 11:49
Rokometaši Barcelone so v finalu Lige prvakov v Kölnu premagali Aalborg z 31:30 (15:15) in 12. postali evropski prvaki. Člana katalonske zasedbe sta tudi dva Slovenca, Blaž Janc in Domen Makuc....

Za konec padli še Bolgari; Cretu v Stožicah pričakuje 18.000 navijačev
nedelja, 9. junij 2024 ob 10:08
Slovenski odbojkarji so drugi turnir Lige narodov v Fukuoki na Japonskem končali z zmago. Bolgarsko izbrano vrsto so premagali s 3:0 (23, 14, 21).

"Cirkusa je res precej, a tudi s tem moramo znati živeti"
nedelja, 9. junij 2024 ob 10:03
Trenersko mu ni bilo težko prečrtati štirih kandidatov, človeško pa zelo, je v pogovoru za Val 202 dejal Matjaž Kek, ki se je po tekmi proti Bolgariji razgovoril za nogometni podkast Žoga je...